akalin-turizm-Gebze-personel-servisi-okul-servisi

 

 


Akalın Tur olarak başta Gebze olmak üzere Kocaeli ve İstanbul 'da personel servisi hizmeti veren, sorumluluk sahibi bir firmayız. Firmamızda çalışan tüm sürücülerimizi belirli standartlara göre belirleriz. Sunduğumuz hizmetlerde fark yaratmak öncelikli hedeflerimizdendir. Sürücünün Akalın Tur ' un hizmet anlayışını benimsemesi bizim için çok önemlidir. Yıllardır personel servisi alanında Diyarbakır'da önde gelen kurumlarına hizmet verirken kazandığımız tecrübeler, geleceğe daha cesur adımlar atmamızı sağlamakta ve bizleri yüreklendirmektedir.


Mesleğimizdeki en önemli husus can güvenliğidir. Bu sorumluluk duygusundan yola çıkarak, canlarını bize emanet edenlere en güvenilir araçlarla ve sürücülerimizle hizmet vermek temel görevimizdir.

Alışveriş Merkezleri, Şirket merkezleri, fabrikalar, şantiye, hotel gibi kurum ve kuruluşların personel, işçi ve memurlarının düzenli olarak taşınması ana iştigal konumuzdur.

Araç bakımları ve temizliği periyodik olarak yapılmaktadır. Hizmet kapsamında kullanılan araçlarımız minibüs, midibüs ve otobüslerdir. Her türlü mesafeye, iş giriş ve çıkış saatlerinize cevap verebilmekteyiz. Personel taşımacılığında ilkemiz tam zamanında personeli işe yetiştirmek iş çıkışı ise evlerine zamanında ulaştırmaktır. Bir iş günü boyunca çalışan insanları çağın gerektirdiği konforda seyahat ettirerek evlerine güvenli bir şekilde teslim etmek işimizin en önemli parçasıdır.

 


gebze personel servisi | Gebze öğrenci servisi | Gebze personel servisi firması


© Copyright 2015 - Akalin Turizm - Gebze Personel ve Öğrenci Taşımacılığı
Kurumsalofis