akalin-turizm-Gebze-personel-servisi-okul-servisi

Gebze Toplu Taşımacılar Birliği Derneği – GETAB’ın 6’ncı geleneksel iftarı Balçık Köyü’nde Life Port Otel’de gerçekleşti. Gülsoy Otomotiv İstanbul Anadolu Yakası Şubesi sponsorluğunda gerçekleşen iftar yemeğine CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve Gebze İlçe Başkanı Yakup Yılmaz, AK Parti Gebze İlçe Başkan Yardımcıları Nuri Kaya ve Murat Yeleklioğlu, MHP Gebze İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, İstanbul Taşımacılar Birliği Derneği Başkanvekili Reyhan Şeker, Kocaeli Servisçiler Odası Başkanı Ahmet Taşçı, Gebze Ziraat Odası Başkanı Ersan Çınar, Gebze Minibüsçüler Odası Başkanı Şaban Ebik,GESKOOP Başkanı Ayhan Tektaş, Erkoop Kamyoncular Kooperatifi Genel Sekreteri İsmail Tozlu, Kocaeli Hemşeri Dernekleri Federasyonu Başkanı Zeki Gündüz, Gülsoy Otomotiv Genel Müdürü Serkan Acar ve Gülsoy Otomotiv İstanbul Anadolu Yakası Satış Müdürü Murat Yerli ile birlikte bürokratlar, dernek başkanları, GETAB üyelerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda konuk katıldı. İftar programında Mercedes’in Vito ve Sprinter marka servis araçlarının tanıtımı gerçekleşti. Ayrıca yapılan kura çekimlerinde Mehmet Selçuk ile Alim Seyran, Gülsoy Otomotiv’den ücretsiz bakım hizmeti, Tresoro Turizm’in ortağı Üzeyir Mert bir adet tablet kazandı.

YÜZBAŞIOĞULLARI’NDAN AKALIN’A PLAKET

Çiler Boylu’nun sunuculuğunu üstlendiği program Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı. GETAB Başkanı Ziyaettin Yüzbaşıoğulları, 2007 yılında kurulan derneğin kurulduğu yıldan bu güne sektörün sorunlarının çözümüne önemli katkılarda bulunduğunu belirtti. Yüzbaşıoğulları derneğin yeni yönetimi olarak devraldıkları bayrağı daha da ileri taşıma amacında olduklarını söyledi. GETAB’ın eski başkanı, Akalın Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Erol Akalın da sektörün temsilciliğini yeni yüzlere ve gençlere bırakmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi. Erol Akalın’a konuşmasının ardından GETAB Başkanı Ziyaettin Yüzbaşıoğulları tarafından plaket verildi.

TARHAN: SORUNLARINIZI ÇOK İYİ BİLİYORUM

 

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan iftar programına sponsor olan Gülsoy Otomotiv yönetimini kutlayarak başladığı konuşmasında Erol Akalın’ı da dernek yönetimini yeni yüzlere ve gençlere devretmesinden ötürü tebrik etti. Tarhan bu tür sivil toplum örgütlerinde başkanlık görevine seçilenlerin 30-40 yıl boyunca görevi sürdürdüğüne işaret etti. Oto makasçısı olmasından ötürü minibüsçü ve otobüsçü esnafının sıkıntılarını, sorunlarını çok iyi bildiği ve Meclis’te de sektörün sorunlarını, beklentilerini gündeme getireceğini kaydetti.

SPONSOR OLMAKTAN MUTLULUK DUYDUK

Gülsoy Otomotiv İstanbul Anadolu Yakası Şubesi Genel Müdürü Serkan Acar da böylesi bir geceye sponsor olmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade etti. Serkan Acar’a konuşmasının ardından derneğin teşekkür plaketi CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan tarafından verildi.

KURA ÇEKİMİ YAPILDI

İftar yemeğinin ardından yapılan çekilişte ilk kurayı CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan çekti ve Spinter marka aracı için ücretsiz bakım hizmeti Mehmet Selçuk’a isabet etti.  Gülsoy Otomotiv İstanbul Anadolu Yakası Şubesi Genel Müdürü Serkan Acar’ın belirlediği kuradan da Alim Seyran ücretsiz bakım hizmeti kazandı. Tablet için kura çekimini ise GETAB Başkanı Ziya Yüzbaşıoğulları’nın abisi Köksal Yüzbaşıoğulları yaptı. Tresoro Turizm’in ortağı Üzeyir Mert talihli isim oldu. Keyifli bir ortamda gerçekleşen iftar programı Ziya Yüzbaşıoğulları’nın teşekkür konuşması ile sona erdi. 


Gebze personel taşımacılığı | Gebze öğrenci taşımacılığı | Gebze nakliyat ve lojistik


© Copyright 2015 - Akalin Turizm - Gebze Personel ve Öğrenci Taşımacılığı
Kurumsalofis